بررسی دو نرم افزار بیگ بلو باتن و اتد پلاس
آذر ۱۱, ۱۳۹۹
اسکای روم
اسکای روم به تنهایی در آموزش مجازی کافی نیست
آذر ۱۲, ۱۳۹۹

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یا Online Education چهره کلاس های سنتی را تغییر داده و دسترسی به آموزش را خیلی بیشتر از قبل میسرساخته است.در چند  سال گذشته اینترنت به بزرگترین و در دسترس ترین  پایگاه داده های اطلاعاتی تبدیل شده است. اینترنت نحوه برقراری ارتباط، خرید، معاشرت، تجارت و فکر کردن به دانش و یادگیری را تغییر داده است.

تعریف Online Education

به شکلی از آموزش گفته می شود که دانش آموزان در خانه از طریق اینترنت آموزش می بینند. دردهه گذشته آموزش و تحصیلات دانشگاهی آنلاین میان خیلی از دانش آموزان غیر سنتی محبوبیت یافته است مخصوصا اون دسته از افرادی که می خواهند در کنار آموزش به کار تمام وقت خود ادامه دهند یا به امور خانوادگی خود برسند.

معمولا برنامه های درسی و واحدهای دانشگاهی آنلاین که برخی از آنها با استفاده از فناوری های دیجیتال انجام می شود، از طریق درگاه آموزش آنلاین دانشگاه میزبان ارائه می شود.

آموزش آنلاین Online Education چیست ؟

آموزش مبتنی بر کامپیوتر، آموزش مبتنی بر وب، آموزش مبتنی بر اینترنت،آموزش الکترونیکی، آموزش از طریق موبایل، آموزش از راه دور با کمک کامپیوتر همه اینها نام های مختلفی هستند که برای آن استفاده می شوند و در سبک های مختلف قابل ارائه هستند .در واقع ” آموزش آنلاین یادگیری الکترونیکی است که برای تعامل بین معلم و دانش آموز و توزیع اطلاعات کلاس به اینترنت متکی است “

 با توجه به این تعریف ساده راه های بیشماری برای آموزش و یادگیری خارج از کلاس های درس سنتی می باشد. توسط آموزش آنلاین دانش آموزان می توانند هرمکانی که به اینترنت و برق دسترسی دارند را به کلاس درس تبدیل کنند. این کلاس درس می تواند شامل پیام  صوتی، ویدیو، پیام های متنی، انیمیشن، محیط های آموزش مجازی و چت آنلاین با اساتید باشد. این کلاس ها یک محیط یادگیری غنی می باشد که نسبت به کلاس های سنتی قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را داراست

این آموزش نشان داده است زمانی که از تمام پتانسیل های آن استفاده شود از کلاس های سنتی با آموزش رو در رو بسیار کارآمدتر است.

درس خواندن آنلاین ساده تر نیست .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شش − 4 =